FAQ Chyba, návrh nebo dotaz?

Chodsko.net

Chodsko.net

portál o současném i minulém dění v okolí Domažlic

km
Zrušit
9 záznamů

Bělá nad Radbuzou - infocentrum

V infocentru nabízíme: poskytování všeobecných informací, informace turistického charakteru o Bělé a okolí, informace o autobusovém a vlakovém spojení, informace o ubytování a stravování, tipy na výlety do okolí, veřejný internet, zpravodaj Bělští radní informují atd.

Domažlice - informační centrum

Otvírací doba: od 1. září do 30. června po – pá 7.30 - 16.00so 9.00 - 12.00 ne a st. svátky, 31.12.     zavřeno od 1. července do 31. srpna po – pá   7.30 - 17.00so   9.00 - 15.00ne   9.00 - 15.00 st. svátky   9.00 - 15.00   Otvírací doba během Chodských slavností:Městské informační centrumpátek 7:30 - 21:00sobota 8:00 - 22:00neděle 8:00 - 18:00   MIC Domažlice nabízí turistické informace o městě i celém regionu (muzea, památky, zajímavosti, vyhlídková místa, výlety do okolí,...) informace o poskytovatelích ubytování a stravování v regionu, regionálních produktech propagační materiály z celého regionu prodej map pro pěší turistiku i cykloturistiku, průvodců prodej pohlednic, poštovních známek, turistických vizitek, známek, magnetků, upomínkových předmětů prodej knih s regionální tématikou přehled kulturních akcí v Domažlicích i v regionu předprodej vstupenek [»] nejen na akce MKS, do kina Čakan předprodej vstupenek portálů Plzeňská vstupenka [»], Ticketstream [»] kopírování formátu A3 a A4 inzertní službu informace o jízdních řádech i MHD prohlídky v Kulturním centru - Pivovar Domažlice - galerii o pivovarnictví v Domažlicích                                                                               Těšíme se na Vás!

Holýšov - infocentrum

Informační centrum se nachází v prvním podlaží nové části budovy Městského úřadu Holýšov. Můžete se zde obdržet informace o kulturním a turistickém dění v Holýšově i na Domažlicku, informace o ubytování a stravování. Z nabídky Informačního centra: propagační materiály Holýšova, brožury Holýšova, pohledy Holýšova, turistické známky, odznak Holýšova, pamětní mince Holýšova, turistické mapy a mnoho jiných

Horšovský Týn - infocentrum

Regionální informační centrum Horšovský Týn. Poskytování informací o zajímavostech, dopravě, ubytování a kulturním a sportovním vyžití ve městě a okolí. Prodej map a suvenýrů.

Kdyně - turistické informační centrum

Informační centrum Kdyně poskytuje a nabízí: - informace o turistických zajímavostech města Kdyně, okolí a mikroregionu- propagační materiály Kdyně, Domažlicka, Šumavy i německého přihraničí- informace o kulturních, společenských a sportovních akcích pořádaných v regionu- informace o možnostech ubytování a stravování v regionu- informace o dopravních spojích- prodej pohlednic Kdyňska, rozhleden a památek okolí Kdyně, průvodců a regionálních map včetně map cykloturistických a turistických známek- prodej leteckých snímků města Kdyně, a obcí Hluboká, Prapořiště a Brnířov- zveřejnění podnikatelských subjektů regionu na webových stránkách Kdyně- prohlídku původní židovské synagogy a expozice města Kdyně- shromažďování nejrůznějších dokumentů, fotografií apod. z Kdyňska k archivním či výstavním účelům- redakce zpravodaje Kdyňsko, zpravodaj pro mikroregion Kdyňsko- předprodej vstupenek na akce konané infocentrem a firmou AgAkcent s. r. o.

Klenčí pod Čerchovem - Chodské regionální informační středisko

Informační středisko Klenčí pod Čerchovem - poskytování informací o dopravě, ubytování a kulturním a sportovním vyžití ve městě a okolí. Prodej map. Nabídka průvodcovských a kopírovacích služeb. Exkurze do podniků s tradiční řemeslnou výrobou.

Poběžovice - infocentrum

Městské kulturní a informační středisko Poběžovice.

Přimda - informační centrum

Poskytujeme informace o vlakových a autobusových spojích, možnostech ubytování a kulturním a sportovním vyžití ve městě a okolí. Dále prodáváme pohlednice, turistické známky, vizitky a mapy a různé upomínkové předměty. Nabízíme propagační letáky. K dispozici je internet.