FAQ Chyba, návrh nebo dotaz?

Chodsko.net

Chodsko.net

portál o současném i minulém dění v okolí Domažlic

Jaroslav Hranička MaJa Webdesign

  • Řemesla, služby ▸ Počítače a internet ▸ Webdesign a tvorba www stránek

Nabízíme Vám kompletní řešení webových stránek od úvodní analýzy až po spuštění webu a reklamy na internetu. Tvoříme moderní design, který zaujme a zároveň je přehledný a srozumitelný - podtrhuje klíčové navigační prvky a oblasti webu. Rovněž jsou naše webové stránky optimalizované pro vyhledávače (SEO), takže Váš web bude snadněji dohledatelný na internetu a nebudete se tak na něj chodit dívat pouze Vy, ale také Vaši potencionální zákazníci.

Králem webu je obsah. U námi tvořených webů, e-shopů a aplikací nabízíme pro jeho snadnou správu vlastní redakční systém Maja Comans (CMS). Vytvořili jsme jej tak, aby byl jednoduchý, správa webu intuitivní a zároveň je připraven pro doplňování modulů ať už univerzálních nebo naprogramovaných speciálně dle Vašich požadavků. Na stejném systému stavíme jak jednoduché webové stránky, e-shopy i složitější webové portály - redakční systém je tedy snadno škálovatelný.

Dbáme také na vysokou úroveň technického řešení. Aplikace testujeme, dbáme na rychlost načítání stránek, spolehlivost a bezpečnost.

Samozřejmostí je také spolupráce po spuštění webových stránek. O naše klienty se staráme a pomáháme jim řešit případné problémy či aktualizace na webu. Jsme jim k dispozici na telefonu, Skype i e-mailu. Víme, že máme v rukou důležitou část Vašeho podnikání a věříme, že pro Vás budeme spolehlivými partnery a naše vzájemná spolupráce povede k oboustranné spokojenosti.