FAQ Chyba, návrh nebo dotaz?

Chodsko.net

Chodsko.net

portál o současném i minulém dění v okolí Domažlic

Jandečka, Fanturová a spol.

  • Řemesla, služby ▸ Reality ▸ Správa nemovitostí
  • 25227122
  • Prokopa Velikého 572, 34401 Domažlice
  • 379733511
  • miroslav.jandecka@moorestephens.cz
  •  www.jandecka.cz

Za svůj úkol považujeme zajištění jistoty pro majitele a management společnosti, že v oblasti daní, účetnictví a práva je vše zpracováno na profesionální úrovni, s využitím zákonných možností optimalizace bez rizika budoucích sankcí. Toto je naše starost; společníci a management se mohou v klidu věnovat svým úkolům.

Klíčem k úspěchu v každém oboru lidské činnosti jsou kvalitní, rychlé a srozumitelné informace. Naším cílem je, Vám – klientům, takové informace poskytovat, a to „pod jednou střechou“. Náš tým odborníků Vám poskytne komplexní služby v oblasti daňové, účetní a právní.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Podnikání nejsou jen čísla, podnikání jsou zejména lidé. Dosáhnout vysokého standardu kvality je možno jen s motivovaným týmem odborníků, specialistů v jednotlivých oblastech. Vysoké nároky na soustavné vzdělávání a jazykové znalosti považujeme za jeden z předpokladů kvality naší práce.

Klademe důraz na bezpodmínečné, úplné dodržování etických standardů našich profesních organizací.

Již od počátku naší činnosti jsme se orientovali na spolupráci se zahraničními podnikateli, auditory, daňovými poradci a advokáty. Soustavný kontakt s nimi nám umožnil poznat systém jejich práce a tyto zkušenosti využít pro naše zákazníky.

Naše společnost je Váš spolehlivý partner v podnikání.

Služby

Naše služby poskytujeme různým typům podniků, a proto klientům přinášíme vhodná a personalizovaná řešení. Nehledíme na zemi původu, obor podnikání nebo počet zaměstnanců – všem našim klientům se věnujeme s nejvyšším nasazením. Naším cílem je poskytnout vždy efektivní a optimální řešení přesně dle Vašich specifických potřeb.

FINANČNÍ AUDIT

DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

VEDENÍ ÚČETNICTVÍ

MZDOVÉ ÚČETNICTVÍ, PERSONÁLNÍ PORADENSTVÍ

PRÁVNÍ SLUŽBY

M&A PORADENSTVÍ

ZNALECKÉ SLUŽBY, OCEŇOVÁNÍ

BUSINESS INTELLIGENCE

Díky celosvětové přítomnosti Vás zbavíme starostí nejen v České republice, ale také v zahraničí. Vy komunikujete s jednou kontaktní osobou a o nic víc se nemusíte starat.