FAQ Chyba, návrh nebo dotaz?

Chodsko.net

Chodsko.net

portál o současném i minulém dění v okolí Domažlic

Jaroslav Froněk

  • Auto-moto ▸ Služby auto-moto ▸ Čištění vozidel
  • Auto-moto ▸ Prodej auto-moto ▸ Autobazary
  • 76314103
  • čp. 36, 34506 Brnířov
  • 607 555 551
  • info@jfauto.cz
  •  www.jfauto.cz

Naše společnost se zabývá dovozem a prodejem ojetých vozidel více než 10let. Velká část kupujicích si již uvědomuje, že porovnávat konkurenční nabídky jen dle ceny je velmi krátkozraké. S nízkou pořizovací cenou většinou ihned nebo v brzké době přicházejí následné nutné náklady na opravy a výměny dílů. V žádném případě není jedoduché najít v přesycené české nabídce mezi ojetými vozy slušný vůz a nemálo našich klientů při neúspěšném hledání slušného vozu zjistili, že inzerovaný vůz v autobazarech či od soukromé osoby není tak v „TOP stavu“, jak byl udáván.

Nejsme pouze obchodníky, ale naše odbornost a vzdělání v opravárenství automobilů nám umožňuje vybírat a následně prodávat kvalitní vozy v „lepší technické kondici“. Toto se nám po celou dobu daří a výsledkem je s průměrným prodejem 200 vozů ročně prakticky nulová reklamovanost.

Převážnou část vozů dovážíme z oblasti Itálie, kde zřídka sněží a nesolí se. Předností našich vozů je stav bez koroze (původní výfuky, neorezlé nápravy, brzdiče karoserie..), oproti vozům z Německa nebo ČR, kde se vydatně solí a vozy jsou léta užívání již značně tímto poznamenány. Pocházejí z Italských autosalónů a jsou převážně po 1. majiteli s neponičenými interiéry, kteří o vůz dobře pečovali a v neposlední řadě je nepřehlédnutelný technický stav díky kvalitním komunikacím v těchto oblastech.

Prohlídku je možné po telefonické dohodě provést za jakéhokoliv počasí i v podvečerních hodinách v dobře osvětlené hale.