FAQ Chyba, návrh nebo dotaz?

Chodsko.net

Chodsko.net

portál o současném i minulém dění v okolí Domažlic

Alexandr Kubíček

  • Řemesla, služby ▸ Počítače a internet ▸ Poskytovatelé internetu
  • Řemesla, služby ▸ Počítače a internet ▸ Návrhy a realizace počítačových sítí
  • 73470503
  • Americká 32, 34506 Kdyně
  • 777 551 745
  • admin@kdyne.net
  • drom@kdyne.net
  •  www.kdyne.net

Nabízíme:

Bezdrátové připojení

T ato služba je poskytována v bezlicenčním pásmu 5GHz. Díky použité pokročilé technologii základnových stanic je možné poskytovat kvalitní a spolehlivé služby s vysokou dostupností. Technologie také zabezpečuje vysokou šířku pásma a je tak možné dosahovat opravdu vysokých rychlostí na bezdrátové infrastruktuře.

Kabelové připojení

T ato služba je poskytována na vlastní optické infrastruktuře, která se stále rozšiřuje do dalších lokalit. Jedná se o moderní technologii, která disponuje vysokou kapacitou pro přenosy veškerého obsahu. Tato technologie umožňuje poskytovat na jedné přípojce internet, televizi a telefon. Optická síť je postavena dle dispozic, převažuje technologie FTTH (optický kabel až do bytu) – v dnešní době zatím stále málo rozšířena z důvodu nákladů na její zavedení, jedná se však o nejkvalitnější možnost připojení k síti Internet.

DedicatedLINE

S lužby pro malé a střední firmy s vysokými nároky na přenosovou kapacitu, či s potřebou garantované šířky pásma pro přenos dat, telefony, hostování služeb apod. Služby jsou určeny pro každého, komu záleží na profesionalitě, spolehlivosti, kvalitní technické podpoře a poradenství.

Nově také nabízíme službu IPTV – digitální televize

Nabízíme možnost využít naše připojení k síti Internet také k příjmu TV. V progrmaové nabídce naleznete krom běžně dostupných kanálů také kanály prémiové. Nabídka kanálů je postupně rozšiřována. Výhodou služby IPTV je možnost příjmu na široké škále zařízení, jako TV, PC, notebook, tablet, mobilní telefon. V rámci služby je možné sledování TV na více zařízeních současně.