FAQ Chyba, návrh nebo dotaz?

Chodsko.net

Chodsko.net

portál o současném i minulém dění v okolí Domažlic

Jaroslav Vomočil

  • Auto-moto ▸ … ▸ Prodej náhradních dílů a autodoplňků ▸ Prodej autochemie

Flashlube je renomovaná obchodní značka pro aditivní přísady do pohonných hmot LPG, CNG, benzinu i nafty a rovněž do automobilových olejů. Úspěšnost aditiv Flashlube není založena na reklamních kampaních, ale na vědeckých testech a dlouhodobé spokojenosti zákazníků.

Podle zjištění motoristického čtrnáctideníku AUTO 7 z dubna 2012 jsou motorová aditiva Flashlube nejznámějším motorovým aditivem pro vozidla s pohonem na plyn! Více v rubrice Monitoring médií.

Historie motorových aditiv Flashlube se začala psát na konci sedmdesátých let 20. století, kdy německý vědec Wolfgang Kluenner v australském městě Melbourne začal hledat řešení, které by zabraňovalo standardnímu opotřebování ventilů v automobilových motorech s pohonem na plyn LPG. Výsledkem byl první výrobek Flashlube Valve Saver Fluid. V dalších letech se nabídka s aditivy postupně rozšiřovala. Dnes nabízíme širokou sadu prvotřídních ekologických aditiv do paliv LPG, CNG, benzinu, nafty i do olejů, vyrobených na vědeckém základě. Vedle toho v naší nabídce najdete různé praktické dávkovače pro nejrůznější aditiva i příslušenství.

V současnosti aditiva Flashlube a dákovače aditiva téže značky nadšeně a dlouhodobě využívají zákazníci v Evropě, Severní i Jižní Americe, Austrálii a jihovýchodní Asii. Využití nachází při užívání motorových zařízení v zemědělství, průmyslu, dopravě a v dalších oblastech. Výrobky Flashlube získaly pro svou mimořádnou kvalitu řadu ocenění po celém světě. Jsou navíc ekologicky šetrné k životnímu prostředí, jsou netoxické, nehořlavé a neohrožují život.

Pro Českou republiku a Slovenskou republiku je autorizovaným prodejcem Flashlube Jaroslav Vomočil. Oficiální odběrní místo Flashlube CZ najdete ve snadno dostupném centru jihočeského města Písek.