FAQ Chyba, návrh nebo dotaz?

Chodsko.net

Chodsko.net

portál o současném i minulém dění v okolí Domažlic

TERRA KACHLE s.r.o.

  • Výroba, velkoobchod ▸ … ▸ Výroba stavebních prvků ▸ Výroba krbů, kamen a pecí
  • Řemesla, služby ▸ Řemesla ▸ Kamnářství
  • Domov a zahrada ▸ … ▸ Prodej tepelné techniky ▸ Prodej krbů a krbových kamen

Hlavním předmětem činnosti naší firmy je výroba kachlů pro stavby kachlových kamen, sporáků a krbů. Naše keramické kachle dodáváme nejenom kamnářským firmám v České republice, ale část produkce směřuje i do zahraničí.

Kromě vlastní výroby kachlů se zabýváme i stavbami kachlových kamen, kachlových sporáků a krbů.

Dále pak prodejem veškerého příslušenství potřebného ke stavbě kachlových kamen, prodáváme kamnové i krbové vložky a krbová kamna.

Prodej krbových kamen je zaměřen na výrobky firmy Euroteplo se kterou spolupracujeme jako přímý dodavatel kachlů pro výrobu těchto kamen. Nabízíme jak kompletní sortiment krbových kachlových kamen, tak i osvědčená a velmi oblíbená kamna Bruno.

Veškeré tyto výrobky naleznete v našem novém e-shopu.

Umíme postavit kachlová kamna sálavá i teplovzdušná - moderní i historická. Postavíme Vám krb, který vyhřeje celý Váš domek či byt. Do Vaší chalupy možná rádi uvítáte kachlový sporák s ležením „na peci“, tak jak jej znáte z dob našich babiček…

Můžeme nabídnout i repliky historických zámeckých kachlových kamen.

Na následujících stránkách se můžete nechat inspirovat v naší fotogalerii. Naleznete zde ukázky naší práce. Pokud Vás naše nabídka zaujala a rozhodli jste se vybavit interiér svého domova kachlovými kamny, sporákem či krbem, přijeďte se podívat k nám do prodejny v Domažlicích v samotném srdci Chodska. Vytvoříme pro Vás grafický návrh originálních kachlových kamen nebo krbu v prostředí 3D. Kolem svých kamen se tak budete moci projít ještě dříve než dojde k jejich samotné realizaci a zároveň se podílet na úpravách při jejich vzniku dle Vašich představ v daném interiéru. Když si nebudete moci vybrat, pomůžeme Vám vybrat ideální topidlo podle Vašich požadavků.

Těšíme se na Vaši návštěvu…