FAQ Chyba, návrh nebo dotaz?

Chodsko.net

Chodsko.net

portál o současném i minulém dění v okolí Domažlic

Volf CAR, s.r.o.

  • Auto-moto ▸ Služby auto-moto ▸ Výkup automobilů
  • Auto-moto ▸ Prodej auto-moto ▸ Prodej osobních automobilů
  • 25234871
  • Jiráskova 575, 34562 Holýšov
  • 379 410 011
  • info@autovolf.cz
  •  www.autovolf.cz

Naše služby - prodej vozidel

prodej nových vozů ŠKODA, CITROËN, VOLVO

prodej velkodběratelům

prodej handicapovaným

prodej ojetých vozů

financování vozidel formou úvěru, leasingu, pronájmu (operativní leasing)

pojištění vozidel

doplňková pojištění

výkup ojetých vozů na protiúčet

prodej autopříslušenství

zabezpečení vozidel

reklamní a celoplošné polepy vozidel

Cílem naší práce je spokojený zákazník, kterému jsme připraveni nabídnout co nejkvalitnější služby za velmi příznivou cenu. Snažíme se zachovat individualistický přístup a lidský kontakt s klientem, neboť jej i v dnešním anonymním světě pokládáme za velmi cenný. Svým přístupem a důrazem na kvalitu práce každého zaměstnance chceme dát našemu zákazníkovi najevo svůj vděk za to, že se rozhodl pro naši firmu.

Naší snahou je poskytnout každému zájemci komplexní služby a špičkový servis na jednom místě. Od poradenství při koupi vozu, přes výběr nejvhodnějšího způsobu financování a pojištění, záruční i pozáruční servis, opravy a lakování karosérií, asistenci na cestách až po odkup ojetého vozu. K tomu nám pomáhají naše úzké obchodní kontakty s důležitými partnery, kterými jsou výrobci či dovozci automobilů, největší leasingové společnosti, pojišťovny, banky a další.

Klientům i našim spolupracovníkům jsou k dispozici nové, moderní prostory našich autosalonů a servisů. Naše společnost se může pochlubit vysokou stabilitou, odborností a fundovaností svých zaměstnanců, která je spolu se systémem vzdělávání zárukou poskytování kvalitní služby.

Naše dosavadní práce i naše motto „s námi nejezdíte sami...“ dává našim klientům jistou, že v nás vždy najdou spolehlivou oporu po celou dobu provozu svého automobilu. Všem našim klientům bychom chtěli poděkovat a vzkázat jim:

VAŠE SPOKOJENOST JE NAŠIM ÚSPĚCHEM