FAQ Chyba, návrh nebo dotaz?

Chodsko.net

Chodsko.net

portál o současném i minulém dění v okolí Domažlic

ASP Group, s.r.o.

  • Auto-moto ▸ Prodej auto-moto ▸ Prodej motocyklů a skútrů
  • Auto-moto ▸ Prodej auto-moto ▸ Prodej čtyřkolek a minibiků
  • 26320509
  • Masarykova 162, 34401 Domažlice - Bezděkovské Předměstí
  • 311 577 222
  • info@aspgroup.cz
  • hrich@aspgroup.cz
  • dusanhrich@aspgroup.cz
  •  www.aspgroup.cz

Společnost ASP Group Distributing (ASP Group s.r.o.) je jedním z největších distributorů čtyřkolek, skútrů a příslušenství ve střední a východní Evropě. Na trzích jako je Česká republika, Slovensko, Polsko a Rumunsko je oficiálním velkoobchodním distributorem více než 26 předních světových výrobců doplňků pro čtyřkolky a motocykly. V těchto zemích jsme také výhradními dovozci značek Arctic Cat, TGB a Access Motor, kde zajištujeme distribuci čtyřkolek a náhradních dílů prostřednictvím rozsáhlé a profesionální dealerské sítě.

Silnou a stabilní pozici na těchto trzích si naše firma vybudovala díky poctivému přístupu, profesionálně poskytovaným službám a důrazu na kvalitu námi prodávaných produktů, které vždy předem sami ověřujeme a testujeme. Jsme ryze česká společnost, která prostřednictvím našich obchodních partnerů prodává dovážené čtyřkolky, skútry a příslušenství na více jak 400 prodejních místech po celé Evropě.

U nás si vybere každý – od rekreačních jezdců, farmářů až po profesionální závodníky. V naší nabídce naleznete výrobky předních amerických a kanadských výrobců, jako například ITP, Fox shox, TJD, Kimpex, Maxima, Arctic Cat, Pro Armor, Fasst, BigGun, Two Brothers racing, Houser Racing, RPM a mnoho dalších. Téměř všechny nabízené produkty máme většinou skladem přímo v České republice, v centrálním skladu v Žebráku u Berouna, takže můžeme garantovat nejkratší možné dodací lhůty.

Hlavním cílem společnosti ASP Group s.r.o. je především spokojenost našich zákazníků, ale ani pojmy jako serióznost v obchodních vztazích, trvalá garance kvality našich produktů, rychlost a profesionalita poskytovaných služeb nejsou u nás jen prázdné fráze.

Na přání našich zákazníků rádi individuálně objektivně doporučíme, a následně prostřednictvím našich dealerů odborně namontujeme veškeré námi nabízené doplňky. Navíc lze většinu námi dovážených čtyřkolek a skútrů u vybraných dealerů před nákupem bezplatně vyzkoušet a přesvědčit se tak jejich kvalitách.