FAQ Chyba, návrh nebo dotaz?

Chodsko.net

Chodsko.net

portál o současném i minulém dění v okolí Domažlic

Vertical Safe, s.r.o.

  • Řemesla, služby ▸ Úklid, údržba, čištění ▸ Mytí oken a čištění žaluzií
  • Řemesla, služby ▸ … ▸ Stavební odborné práce ▸ Výškové a hlubinné práce
  • Řemesla, služby ▸ Sportoviště a sportovní centra
  • Obchody ▸ Prodej sportovních potřeb ▸ Prodej sportovního vybavení
  • Obchody ▸ Prodej sportovních potřeb ▸ Prodej outdoorového vybavení a oblečení

V oblasti výškových prací se pohybujeme od konce 90. let, kdy jsme začali jako parta kamarádů horolezců, kteří k práci ve výškách používali zkušenosti z hor a skal.

S postupem času a s přibývajícími zakázkami přišel čas plně se profesionalizovat a založit společnost která by nejen nabízela práce ve výškách, ale poskytla by celkový servis v oblasti pohybu ve výškách.

V nynější době Vám tak můžeme nabídnout nadstandartní služby díky zákaznickému centru, kde si můžete doslova šáhnout na některé naše realizace renovací střech, naleznete zde revizní středisko, lezeckou a boulderingovou stěnu, kde si můžete zdarma vyzkoušet nebo koupit všechny výrobky firmy Singing Rock.

Celou firmu reprezentuje stálý tým profesionálů a externích spolupracovníků z řad řemeslníků, záchranářů a hasičů, kteří své práci rozumí a odvádí jí na stoprocent ke spokojenosti Vás zákázníků.

Věříme že naše služby pomohou i Vám a přidáte se tak ke stovkám našich spokojených zákazníkům.

RODEO SPORT

Už nejsme jen Spinning®! Za 9 let působnosti Spinning centra RODEO se hodně změnilo a tak máte možnost nyní navštěvovat špičkově vybavený sportovní klub, kde si můžete vybrat mezi mnoha druhy pohybových aktivit. Již v začátcích jsme se soustředili na nákup těch nejlepších Spinning kol NXT a kvalifikovanost instruktorů!

Víme, že vybavení a kvalita lekcí je to, co přináší výsledky!

Soustředíme se na cvičení přinášející dlouhodobý prospěch Vašemu zdraví, a proto jsme rádi, že Vám pod jednou střechou můžeme nabídnout nejen sportovní vyžití, ale i tolik potřebnou relaxaci v podobě různých druhů masáží, solárií atd.

Prolistujte tak v klidu naše stránky. Získejte přehled o našich službách, přijďte se k nám podívat a věříme, že společně najdeme cestu i cíl, který Vám bude vyhovovat ve všech směrech.

Těšíme se na vaši návštěvu... :o)