FAQ Chyba, návrh nebo dotaz?

Chodsko.net

Chodsko.net

portál o současném i minulém dění v okolí Domažlic

Tomáš Kostrouch

  • Obchody ▸ Prodej tabákových výrobků a potřeb
  • 61788295
  • Kovařovicova 256, 34401 Domažlice
  • 774214978
  • coud@coud.cz
  •  www.coud.cz

La Rica Hoja - ruční výrobaVýberové ručně balené doutníky

Doutníky La Rica Hoja

Řada Premium La Rica Hoja (Coronas, Robustos, Pirámides, Salomones), které představujeme, jsou vrcholným řemeslným zpracováním tabákových listů, pocházejících z nejznámějších světových oblastí pěstování tabáku.

Složení tabáku ručně vyráběných doutníků: náplň: Kuba, Brazílie (severní odrůda) a tzv. Piloto Cubano ze Santo Dominga Vázací list: Indonésie Krycí list: odrůda Connecticut z Ecuadoru.

Všechny nabízené variety jsou výborné chuti, jde o silné doutníky, ale ještě v kategorii jemné.

Ano, méně navyklý kuřák doutníků si naší Coronu, Robusto anebo Pirámide vykouří během večera na dvakrát anebo na natřikrát. Salomona i na čtyřikrát.

La Rica Hoja - strojovéDoutníky vhodné k dennímu kouření.

Doutníky La Rica Hoja

La Rica Hoja je malá manufaktura kubánské rodiny, kterou založil D. Ernesto González Pérez, pro mnohé známý jako „tabákový dědeček“. Ten otevřel roku 1925 rodinnou doutníkovou manufakturu na ostrově La Palma. Před 85 roky tak začala výroba doutníků, jejichž unikátní kvalitu, aroma a tradici se naučila od svého praděda. V současné době firmu vlastní a vede syn uprchlíka z Kuby, který přišel za svým dědem v roce 1966. Dokonalé řemeslné zpracování doutníku tabacalery La Rica Hoja je patrné na každém kusu. Doutníky jsou přitom vyrobeny z tak kvalitního a jemného tabáku, že ani středně vyzrálý kuřák nemá po vykouření celého doutníku pocit překouření.