FAQ Chyba, návrh nebo dotaz?

Chodsko.net

Chodsko.net

portál o současném i minulém dění v okolí Domažlic

Alpačí nos 2
Benjamínek MŠ odkaz web
Hudební akademie 2
prodej ze dvora
km
Zrušit
850 záznamů

Ostrov

7. červenec 2023, 22.00
Staňkov – fotbalový stadion

Letní Kino na kolečkách bude letos na fotbalovém stadionu ve Staňkově v termínu od 5. do 9. 7. 2023. Začátek promítání vždy ve 22:00 Deky s sebou! Vstup zdarma.

Krakenteena Ruby

7. červenec 2023, 21.30
Domažlice - letní kino

animovaný | dobrodružná komedieRuby Gillmanová žije se svou bláznivou rodinou v poklidném přímořském městečku a stejně jako jiní teenageři má pocit, že nikam nezapadá. Do jisté míry za to může modrá barva její pleti, což rodiče chabě obhajují tím, že jejich rodina pochází z Kanady. U Gillmanů platí jedno zásadní pravidlo – nepřibližovat se k slané vodě. Jenže když vaše životní láska spadne vaší nešikovností do mořských vln a nevynořuje se, skočit pro ni prostě musíte. Ve chvíli, kdy se Ruby ocitne pod hladinou, uvědomí si, že se s ní něco děje – zvětšuje se, rostou jí chapadla, začíná se čím dál víc podobat mořské obludě. Než to stačí vstřebat, narazí na jinou mořskou obludu, díky níž se dozví, že patří do starobylé generace krakenů, ochránců moří a oceánů, tedy velmi pozitivních jedinců. Překvapení? Pokud byste chtěli vědět, kdo může za to, že mají krakeni špatnou pověst, jsou to jejich zarytí nepřátelé, mořské panny. Jedna taková se na tajňačku vetřela na Rubyinu střední školu a začala jí ze života dělat peklo, protože jako jediná ví, jaký potenciál se v Ruby skrývá, když se dostane do kontaktu s mořskou vodou. Dvě do krve rozhádané puberťačky můžou vyvolat pořádné pozdvižení, a co teprve když mají mimořádné schopnosti, a ta jedna je navíc neuvěřitelně zákeřná. Pokud bude chtít Ruby sebe, své blízké a život v oceánech zachránit, bude muset udělat jednu nelehkou věc – přestat se stydět za to, kým doopravdy je. (CinemArt)

multižánrový festival HUDBA POD HRADEM – I. Den

7. červenec 2023, 18.00
Domažlice – zahrada pod Chodským hradem

V pátek 7. 7. uvidíte od 18.00 hod. českou kapelu EPYDEMYE. Původně mainstreamová folková skupina začala do své muziky přibírat popové i rockové vlivy a její energická vystoupení si získávají čím dál více posluchačů. Od 20.00 hodin vystoupí skupina VLTAVA. Jedna z nejosobitějších domácích kapel, v jejímž čele stojí herec, zpěvák, kytarista, autor textů a hudby Robert Nebřenský, je stálicí české klubové a festivalové scény.Vstupenky v předprodeji v MIC v Domažlicích a on-line. Zakoupené vstupenky jsou vždy platné na celý den akce.POZOR, VÝRAZNĚ ZVÝHODNĚNÁ CENA VSTUPNÉHO při zakoupení vstupenek do 31. 5. 2023 – 200 Kč/den!!Vstupné v běžném předprodeji (od 1. 6. 2023) – 250 Kč/den.Vstupné na místě v den akce – 290 Kč/den.

Kino na Staré poště

7. červenec 2023, 19.00
7. červenec 2023, 21.00
Klenčí pod Čerchovem

V pátek 07.07.2023 od 19:00 hod proběhne na Staré poště promítání filmu Ostrov. Vstupné je 100 Kč, občerstvení zajištěno.Typ akce: kino-film (komedie (film), komedie (film), komedie (film), komedie (film))Další informaceAdresa místa konáníStará pošta - Dům přírody, Klenčí pod ČerchovemCenaPlné vstupné: 100 KčČasová náročnostDoba trvání: 120 minutOrganizátorMěstys Klenčí pod Čerchovem

Tam, kde svítí slunce, nemrzne

7. červenec 2023, 9.00
16. červenec 2023, 17.00
Domažlice - Muzeum Chodska

Srdečně Vás zveme na výstavu výtvarných prací žáků ZŠ a MŠ Msgre. B. Staška -Tam, kde svítí slunce, nemrzne-, která potrvá do 16. července 2023.

Festival PEKELNÝ OSTROV 2023

7. červenec 2023, 14.00
8. červenec 2023, 23.59
Holýšov

Jubilejní desátý ročník rockového festivalu čeká letos opět na návštěvníky u Holýšova (Plzeňský kraj). Loňský devátý ročník byl opět největší hudebním open-air festivalem svého žánru na západě Čech a letos by tomu nemělo být jinak! Opět budou zajištěny sprchy a splachovací WC, VIP kemp a VIP zóna, non-stop bar ve stanovém městečku, široká nabídka cateringu a doprovodný program. K dispozici bude bezhotovostní systém pro veškeré platby na festivalu. Chybět nebude ani bezdrátový internet zdarma a mnohu dalšíhoProgram Pekelný ostrov 2023:Kissin DynamiteTři sestryRybičky 48Arakain a Lucie BíláHarlejTrautenberkWalda GangAlkeholDogaa další Program | Pekelný ostrov | rockový open-air festival (pekelnyostrov.cz)Vstup od 14:00 hodin.Zlevněné vstupné pro: děti do 150 cm výšky, dárce krve, příslušníky ACR, ZTP, ZTP/P s průvodcem a důchodce od 65 let k prodeji na místě konání akce.

DIVADLO POHÁDKA

7. červenec 2023, 11.00
Horšovský Týn - Státní hrad a zámek - nádvoří

8. Divadelní zámecká sezóna 2023, Divadlo pohádka, nádvoří Státního hradu a zámku Horšovský Týn. Pátek 7. července - 9. července 2023.Další informaceAdresa místa konáníNádvoří Státního hradu a zámku, , Horšovský TýnZdroj: MKZ Horšovský Týn

HLEDÁME FOTBALOVÉ NADĚJE

7. červenec 2023, 17.00
Babylon

Přijď hrát fotbal na Babylon!TJ SOKOL BABYLON ODDÍL FOTBALU zve holky i kluky, ročníky 2013-2016, každou středu a pátek od 17 hodin na fotbalové hřiště (vedle Sauny Babylon čp. 132).Více informací u trenéraJindřich Beňušík: 725 526 402

PONOCNÝ NA DOMAŽLICKÉM NÁMĚSTÍ

7. červenec 2023, 22.00
Domažlice - náměstí

Během obou prázdninových měsících se můžeme těšit na to, že bude zase na své pravidelné obchůzky náměstí vycházet domažlický ponocný Roman Holub. Jeho zpěv se už stal neodmyslitelnou součástí léta v Domažlicích.

To ty nosíš smůlu, lásko

6. červenec 2023, 21.30
Domažlice - letní kino

slovenská romantická komediePadesátnice Monika má pocit, že v životě dosáhla všechny pro společnost důležité mety. Dítě už má odrostlé a jako workoholičce se jí kariérně velmi daří. S manželem má však společného stále méně a méně a v myšlenkách se stále častěji vrací do mládí, kdy se nebála vybočit ze zajetých kolejí a uměla ocenit krásu okamžiku. Monika se rozhodne objevit své dobrodružné já a přihlásí se na kurz lezení, který pořádá Igor. Ten je absolutním protikladem Moniky – spontánní až chaotický blázen, celoživotní dobrodruh bez sebereflexe a smyslu pro zodpovědnost, který se zmítá v problémech, za které může jeho lehkovážný životní styl. (CinemArt)