FAQ Chyba, návrh nebo dotaz?

Chodsko.net

Chodsko.net

portál o současném i minulém dění v okolí Domažlic

km
Zrušit
6 záznamů
Na tomto portále je v současné době umístěno 820 profilů vybraných firem, jejichž údaje budou na základě individuálních požadavků upraveny nebo vymazány.

Dejte o sobě vědět!

Podnikáte? Využijte jedinečné šance upozornit na sebe prostřednictvím interaktivní mapy chodsko.net!

HOTEL GAME ⋆⋆⋆

  • Hotel (Ubytování na cesty, často s restaurací, konferenčními místnostmi či pokojovou službou.)
Hotel Game se nachází v blízkosti malebného městečka Klenčí pod Čerchovem v cetrální oblasti Horního Chodska na úpatí Čerchova, nejvyšší hory Českého lesa (1042 m n m.). Hotel je vzdálen jen 10 km od hraničního přechodu Klenčí - Lísková / Höll - Waldmünchen a 15 km od hraničního přechodu Folmava / Furth im Wald. V hotelu Vás očekává 28 dvoulůžkových pokojů Restaurace, akce, rauty, bankety, oslavy, svatby, grilování... Tenis, tenisová hala, masáže, golf, koupání, turistika... Hotel Game díky svému zázemí a vhodnému okolí poskytuje širokou nabídku pro oddech a sportovní aktivity. Tenisová hala - +420 722 716 250 Masáže - dle domluvy lze objednat Koupání - v blízkosti hotelu a Waldmünchen Tenis - dvorce, hala, tenisové kurzy Golf - driving range, 18-ti jamkové hřiště Furth i.W. Turistika - k dispozici turistické trasy Cykloturistika - v recepci možnost dokoupení map, máme úschovnu kol Rybaření - mnoho možností, povolení zajistíme Sportovní akce - pořádání firemních akcí Lyžování - lyžařské centrum Čerchov Fotbalová soustředění - možnost pronájmu fotbalového hřiště a sportovní haly  500 m od hotelu Hokejová soustředění - hokejový stadion v Domažlicích cca 9 km Turistické  a cyklotrasy ZDE. Těšíme se na Vaši návštěvu.

HOTEL SOKOLSKÝ DŮM

  • Hotel (Ubytování na cesty, často s restaurací, konferenčními místnostmi či pokojovou službou.)
HOTEL SOKOLSKÝ DŮM Hotel***Sokolský dům nabízí příjemné ubytování ve 12 stylově zařízených dvoulůžkových pokojích a 3 moderních apartmánech přímo v historickém centru Domažlic. V 6 pokojích je možnost využití přistýlek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, sprchu nebo vanu a jsou vybaveny TV, SAT. Po celém hotelu i restauraci je pak možnost připojení k internetu prostřednictvím WIFI. V objektu hotelu se nachází hlídané hotelové parkoviště. Pro malé hosty máme k dispozici dětskou postýlku a rovněž rádi ubytujeme Vaše vychované pejsky a kočičky. Hlavním cílem hotelu Sokolský dům je maximální spokojenost našich zákazníků. Samozřejmostí je milý a ochotný personál mluvící cizými jazyky. Také lze v hotelu využít služby směnárny, bez poplatku v měnách CZK a EUR. RESTAURACE SOKOLSKÝ DŮM Restaurace je součástí objektu Hotelu Sokolský dům, který se nachází přímo na malebném náměstí Domažlic. Restaurace přináší kombinaci vynikající kuchyně a dobrého piva. Podnik vaří tradiční českou a mezinárodní kuchyni s použitím nejnovějších trendů v gastronomii a klade vysoký důraz na použití lokálních surovin.  Restaurace nabízí polední menu, každý měsíc sezónní akce a speciální nabídka jídel. Široká nabídka piv z produkce pivovaru Plzeňský prazdroj. Stylové architektonické prvky prostor zpříjemňují posezení ve společnosti ostatních hostů. V letních měsících podnik nabízí posezení na prostorné letní terase s pěkným výhledem na náměstí. Těšíme se na Vaši návštěvu!