FAQ Chyba, návrh nebo dotaz?

Chodsko.net

Chodsko.net

portál o současném i minulém dění v okolí Domažlic

km
Zrušit
6 záznamů
Na tomto portále je v současné době umístěno 820 profilů vybraných firem, jejichž údaje budou na základě individuálních požadavků upraveny nebo vymazány.

Dejte o sobě vědět!

Podnikáte? Využijte jedinečné šance upozornit na sebe prostřednictvím interaktivní mapy chodsko.net!

Restaurace a Kemp PODHÁJÍ

  • Kemp (Areál s chatkami, sekcí vyhrazenou pro stany nebo obytné přívěsy, sdíleným příslušenstvím a možností rekreačních aktivit.)
Vážení hosté, dovolujeme si Vám představit Restauraci a Kemp PODHÁJÍ. Kemp Podhájí se nachází na břehu rybníka, kde je možno se koupat, projíždět na lodičkách či šlapadle nebo chytat ryby. Ohraničen je lesem vhodným pro příjemné procházky na čerstvém a velmi čistém vzduchu a houbařit. Je vybaven novým, zděným sociálním zařízením se sprchami a teplou vodou, vše bezbarierové. Kemp je velmi vhodný pro strávení klidné rodinné dovolené s možností sportovního vyžití. Milovníci kol uvítají cyklostezku, milovníci turistiky vyznačené turistické trasy.  Restaurace PODHÁJÍ, kde si ve stylovém prostředí vychutnáte nejlepší rozmanitou tradiční českou kuchyni až do těch nejmenších detailů. Restaurace a Kemp PODHÁJÍ Vás nadchne příjemným prostředím a rozmanitou nabídkou jídel. Atmosféra restaurace posílí Váš dojem, že jste se ocitli na jedinečném místě. Za slunečného počasí využijte naší útulné zahrádky k příjemnému posezení a relaxu s rodinou. Parkováni pro hosty restaurace je zdarma. Maminky s kočárkem nebo hosté na invalidním vozíku ocení náš bezbariérový přístup do restaurace. Domácí mazlíčci jsou u nás vítaní! Vždy Vás rádi uvidíme! Příjímáme platby v hotovosti. Pohodlně zaplatíte i kartou VISA a kartou Mastercard. Jídlo Vám rádi zabalíme s sebou. Nabízíme cateringové služby stačí zaslat objednávku. Jsme připraveni Vám přichystat svatební hostinu, netradiční prostory a výzdoba promění Vaši svatbu v nezapomenutelný zážitek.                                                                                                          Kemp Podhájí nabízí  ubytování v chatkách o čtyřech samostatných pokojích. Každý pokoj nabízí dvojlůžko s lůžkovinami, dále pak stůl, židle a skřín. Sociální zařízení není součástí pokojů. Nachází se cca 5m od chatek. V levé části budovy se nachází WC a sprchy, v pravé části pak kuchynka a společenská mísnost.  Přijdte si k nám odpočinout.