FAQ Chyba, návrh nebo dotaz?

Chodsko.net

Chodsko.net

portál o současném i minulém dění v okolí Domažlic

km
Zrušit
123 záznamů
Na tomto portále je v současné době umístěno 820 profilů vybraných firem, jejichž údaje budou na základě individuálních požadavků upraveny nebo vymazány.

Dejte o sobě vědět!

Podnikáte? Využijte jedinečné šance upozornit na sebe prostřednictvím interaktivní mapy chodsko.net!

Rekreační areál Bonětice

  • Kemp (Areál s chatkami, sekcí vyhrazenou pro stany nebo obytné přívěsy, sdíleným příslušenstvím a možností rekreačních aktivit.)
Rekreační areál s multifunkčním hřištěm nabízí ubytování v chatkách s vlastním sociálním zařízením vč. sprchy. Ke každé chatě přísluší loďka a molo se zahradním nábytkem. V okolí je možnost rybařením, cykloturistika či jízda na koni. K dispozici je restaurace a parkoviště uvnitř oploceného areálu.

Restaurace Konšelský šenk

  • Penzion (Menší ubytování, dispozici může být i plná penze nebo polopenze.)
Nabízíme teplou a studenou kuchyni či alkoholické a nealkoholické nápoje. V nabídce jsou speciality italské kuchyně a steaky. K dispozici je zahrádka, salonek a parkoviště. Pořádáme akce a svatby. Možnost objednání jídla domů. Dále nabízíme ubytování v historické budově v centru města v devíti pokojích a jednom apartmánu s vlastním sociálním zařízením, televizí a WiFi.

Restaurace Lenin

  • Penzion (Menší ubytování, dispozici může být i plná penze nebo polopenze.)
Provozujeme restauraci s kapacitou 50 míst. Nabízíme alkoholické i nealkoholické nápoje včetně teplého jídla. K dispozici jsou 2 bowlingové dráhy. V našem jídelním a nápojovém lístku naleznete točená piva značky Kozel a Prazdroj, utopence a marinovaná masa. Poskytujeme možnost pořádání akcí. Dále nabízíme ubytování pro 18 osob ve stylové usedlosti s vlastním sociálním zařízením, uzavřeným parkovištěm, garáží na kola a bezdrátovým připojením k internetu. K dispozici jsou tři dvoulůžkové a čtyři třílůžkové pokoje, toalety, ústřední topení, venkovní krb s možností opékání masa a dalšího.

Restaurace Na Mlýnské

  • Penzion (Menší ubytování, dispozici může být i plná penze nebo polopenze.)
Nabízíme tradiční českou kuchyni, alkoholické i nealkoholické nápoje. K dispozici je salónek s kapacitou 25 míst a sázkový terminál. Dále nabízíme ubytování v penzionu ve čtyřech dvoulůžkových pokojích. Ubytovací prostory jsou vybaveny sociálním zařízením, TV a Wifi připojením. Najdete u nás také možnost úschovy lodí pro vodáky.

Restaurace Na Závisti

  • Rekreační ubytování (Ubytování na chatě, ve srubu, nebo v domě v přírodě.)
Nabízíme teplá jídla a speciality na grilu. Možnost firemních či rodinných oslav. K dispozici je letní terasa.

Restaurace Sycherák

  • Penzion (Menší ubytování, dispozici může být i plná penze nebo polopenze.)
Nabízíme teplá i studená jídla, alkoholické i nealkoholické nápoje. Vaříme českou i mezinárodní kuchyni, hotová jídla. Možnost pořádání firemních i rodinných akcí. Dále nabízíme ubytování v chatkách a turistické ubytovně v Českém lese, místa pro karavany, stany. Koupaliště, sport - volejbal, stolní tenis, dětské hřiště a půjčovnu loděk a šlapadel, rybolov. Rozsáhlé turistické cesty skýtá i možnost cykloturistiky.

Restaurace Zlatý Lev

  • Penzion (Menší ubytování, dispozici může být i plná penze nebo polopenze.)
Provozujeme restauraci s nabídkou teplých a studených jídel české kuchyně. Možnost pořádání firemních akcí, narozeninový party a večírků. Dále nabízíme ubytování v penzionu ve 2 apartmánech s 24 lůžky. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu, parkoviště, sociální zařízení, konferenční místnost pro 30 osob a venkovní krb s grilem.

Rybník - rekreační středisko

  • Penzion (Menší ubytování, dispozici může být i plná penze nebo polopenze.)
Nabízíme ubytování pro 67 osob v CHKO Český les. Objekt je vhodný pro firemní školení, společenské akce, svatby, turistiku, cykloturistiku - vhodné i pro rodiny s dětmi. Stravování zajišťujeme v naší stylové restauraci s letní terasou formou snídaní, polo či plné penze, náš jídelní lístek je zaměřený hlavně na poctivou českou kuchyni, v našich restauračních provozech čepujeme plzeňská piva Gambrinus a Prazdroj.